Na jakość Systemu Informatycznego składają się: zawartość merytoryczna i technologia wykonania. Dokładna analiza potrzeb przedsiębiorców w powiązaniu

 z ogromnym doświadczeniem projektantów daje gwarancję poprawności merytorycznej systemu.

Autorzy legitymują się zarówno wiedzą zdobytą poprzez wykształcenie z takich dziedzin jak: ekonomia, cybernetyka, elektronika i informatyka jak również wieloletnim doświadczeniem zdobytym w pracy w różnych przedsiębiorstwach produkcyjnych na kluczowych stanowiskach: specjalista ds. informatyki, kierownik zakładu, główny informatyk, prezes.

Projektanci-programiści są specjalistami w zakresie języków programowania i baz danych z ukierunkowaniem na informatyczne systemy zarządzania. Zastosowane technologie i rozwiązania są nowoczesne i kompatybilne zarówno ze sprzętem jak również oprogramowaniem systemowym aktualnie dostępnym na rynku.

Członkowie naszego zespołu prowadzą wykłady i ćwiczenia na uczelni o profilu informatycznym.

Fachowość i doświadczenie w połączeniu z najnowszymi technologiami i trendami w informatyce pozwoliły stworzyć naprawdę unikatowy system z bogactwem możliwości, ale jednocześnie nieskomplikowany i intuicyjny w obsłudze.

Zapytaj specjalistę

Jeśli masz jakieś pytania skorzystaj z pomocy naszych pracowników